Ücretsiz Film ve Dizi Nasıl İndirilir?

Ücretsiz Film ve Dizi Nasıl İndirilir?

Günümüzde hayatımızın büyük bir kısmını internette geçirmekteyiz hatta yeri geldiği zaman dizi veya filmleri televizyon yerine internetten izlemekteyiz. Bu sonuçta dizi veya filmleri istediğimiz yerlerde internet harcamadan izlemek için indirmemiz gerekir. Makalemizin devamında nasıl indirildiğinden bahsettik.

Şu anda internet üzerinde oldukça çok film izleme sitesi bulunmaktadır ama bunların neredeyse hiçbiri film indirmeye izin vermiyor indirmeye izin verenler ise kalitesi oldukça düşük bir şekilde indiriyor. Size vereceğim sitede kalitesi güzel bir film nasıl indirilir onu göstereceğim.

Buraya tıklayarak bahsetmekte olduğum siteye gidebilirsiniz. Sitede binlerce film mevcut olduğundan aradığınız filme kesin ulaşabileceğinize eminim.

Aradığınız filmi bulduktan sonra Türkçe Dublaj mı yoksa Alt Yazılımı isteğinize göre seçin.    

Çıkan ekranda videonun tam üstünde Alternatif seçeneğine tıklıyoruz ve oradaki türlerden birini seçiyoruz.Bazı filmlerde bulunmasa da farklı seçeneklere bakarak da indirme seçeneğini arayabilirsiniz.

Sonrasında ekranın ortasında ok ile işartlenen yerde Filmi İndir butonu çıkmakta, oraya tıklayarak kolaylıkla filmi indirmek istediğiniz pikseli seçip, indirme işlemini başlatabilirsiniz.

administrator

İlgili Makaleler

6Yorumlar

Avarage Rating:
  • 0 / 10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir