Netflix’te Yayınlanması Beklenen 5 Dizi!

Netflix’te Yayınlanması Beklenen 5 Dizi!

Herkesin bildiği üzere Covid-19 tüm dünyayı etkisine alarak bir karantina süreci başlattı. Karantina döneminde sıkıntımızı film veya dizi izleyerek gideriyoruz en çok kullanın platform ise Netflix. Herkes evinde olsa da Netflix de yeni yayınlanacak dizileri merak ediyoruz.

Önerilen Yazı: Lego İle Yapılan 5 İlginç Eser!

Netflix, önceki günlerde 2020’de içerik sıkıntısı çekmeyeceklerini bildirmişti. Peki, bu yıl karşımıza ne gibi diziler çıkacak? Netflix’te yayınlanması tahmin edilen 5 Dizi!

THE LAST KİNGDOM

Eskiden olduğu gibi özgür bir yaşam için, bu toz duman pis ortamdan kurtulmak için en güçlü krallığın altında savaşan kişilerin öyküsünü anlatmaktadır. Dördüncü sezonuyla karşımıza çıkan dizinin yeni sezonunu şu anda Netflix’den izleyebilirsiniz.

Önerilen Yazı: İnternet Üzerindeki En Tuhaf 8 Site

THE CROWN

Kraliçe İkinci Elizabeth’in gençlik yıllarını ele alan The Crown’un dördüncü sezonunun yayınlanma tarihi tam kesin olmasa da bu yıl yayınlanacağı tahmin ediliyor.

GLOW

1980’lerde Los Angeles’ta hayatına devam eden bir grup uyumsuz kadın, kendilerini Güreşin Özel Kadınları olarak baştan oluşturmasını konu alan dizi 2020’de 4. ve son sezonuyla noktayı koyucak. Dizinin Ağustos ayının ilk haftası çıkması bekleniyor

Önerilen Yazı: İlk Koşu Bandı Nasıl Ortaya Çıktı ?

THE UMBRELLA ACADEMY

Umbrella Academy olarak bilinen süper kahramanların olduğu bir akademide bulunan, birbirleriyle anlaşmazlık içinde yaşayan bir ailenin hikayesini anlatıyor. Akademidekiler kendilerini evlat edinip büyüten babalarının nasıl öldüğünü bulmaya çalışmak için bir araya geliyorlar. İlk sezonu oldukça büyük ilgi alan dizinin 2. sezonu Ağustos ayınca izleyicilere sunulacağı tahmin ediliyor.

THE HAUNTİNG OF HİLL HOUSE

İki farklı zaman diliminde ilerleyen olayları birbiri içine geçirerek anlatan dizi, birincisi trajik geceye varan süreci araştırırken, diğeri de bu olaydan yaklaşık 20 sene sonrasını, günümüzü belirtiyor. Korku kategorisine giren ve meraklandıran dizinin Ekim ayında yeni sezonunun gelmesi bekleniyor.

Önerilen Yazı: Ücretsiz Film ve Dizi Nasıl İndirilir?

administrator

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir