Korona Virüsü Bir Proje Mi? Meta-Biota Nedir?

Korona Virüsü Bir Proje Mi? Meta-Biota Nedir?

Covid-19 virüsünün ne gibi yollarla ortaya çıktığı gizliliğini korumaya devam ediyor.

Son 2 haftadır virüsten en çok etkilenen ülke ABD oldu! Bu durum tahmin edildi mi? Yoksa virüs farklı güçler tarafından mı ortaya çıktı?

Önerilen Yazı: Bir Anının Akılda Kalıp Kalmayacağını Belirleyen Şey Nedir?

ABD’DEKİ FARKLI GÜÇ ODAKLARI

İlk olarak hata yapılan konu ABD‘nin bir devlet olarak düşünülmesi. Fakat, ABD’nin de içinde bir çok cemaat ve kurum var. Örnek vermek gerekirse, ABD Senatosu daha çok muhafazakar ve devletçidir. Çoğunluğu zengin hahamlardır. Hahamlık’ın resmiyette bir yeri yoktur. Yani bizdeki cami hocası gibi bilinmemeli. Kolay anlaşılması adına en bilinen isimleri kullanabiliriz (Bknz: Rockefeller ve Rothschild). Bu güçler arasında bir denge mevcuttur fakat çıkar çatışması da yaşanır.

Bu çıkar çatışmalarından en bilineni paradır. 2008 krizinden bugüne para konusunda anlaşamayan bu iki güç unsurunun çatışması yaşanır. Bir tarafta silahın, paranın ve bilginin sahibi küresel sermaye elitleri, bir yanda ulus devlet taraftarları. Bu çatışmada daha çok güçlü olanı tutarlar.

META-BİOTA NEDİR?

Pentagon resmi olarak 55.000 çalışanı olan bir kurumdur ve bir çok alt kurumları bulunmaktadır. Bunlardan birisi de Meta-Biota’dır. Dünya’da oluşabilecek her türlü salgınla alakalı projeksiyon gerçekleştirir. Kurulduğu günden bu yana 20.000.000 projeksiyon yapmıştır.

Bknz: Dünya çapında virüs çıkması olası yerlerde 15 araştırma laboratuvarına sahiptirler.
Yani bu ve bunun gibi bir çok kuruma projeksiyon yaptıran ABD güç odakları bu virüsün Çin’den çıktığını nasıl hikmetse göremediler.. Çin erken uyarmadığı için ülkeler gafil avlandı.

Önerilen Yazı: Neden Yalan Söyleriz?

Buradaki asli amaç nakit paraları ortadan kaldırmaktır. İnsanların zamanı karşılığında satın aldığı ve istediği yere harcamakta özgür olduğu nakit paraların yerini, merkezi bir kontrole tabii dijital paranın alması amaçlanmakta. Ayrıca, nakit parasına yani ulusal parasına sahip çıkmak isteyen ulus devletlerin de zayıflatılması ön görülüyor.

administrator

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir