İnternet Üzerindeki En Tuhaf 8 Site

İnternet Üzerindeki En Tuhaf 8 Site

8. Ölüm Tarihi Hesaplayan Site

Facebook’un tanınmaya başladığı zamanlarda hatırlayanınız var ise ölüm tarihi hesaplayan Facebook eklentileri vardı. Ölüm tarihi hesaplayan eklentilerin en eskisi, ölüm tarihinizi tahmin eden sitelerdir.. İşte bu internet sitesi de isminiz, doğum tarihiniz ve sigara kullanıp kullanmadığınıza göre ölüm tarihinizi hesaplıyor.

7. Dünyadaki Doğum Ve Ölümleri Gösteren Site

Bir saniye içerisinde bütün dünyada kaç insan ölüyor ya da kaç bebek dünyaya geliyor olabilir? Anlık olarak ölenlerin ve doğanların sayısı aktarıyor, hangi ülkede kaç kişi o anda öldü ya da kaç bebek doğdu görebilirsiniz.

6. Skyway Köprüsü

Skyway Köprüsü, intihar etmeyi kafasına koymuş kişilrin gittiği en popüler yerdir. Skyway için özel bir internet sitesi oluşturulmuştur, köprüde intihar eden kişilerin hayatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Orada intihar edenlerin bulunduğu bir lise vardır., Skyway Köprüsü’nün geçmiş yıllarda bile tanındığını anlayabilirsiniz.

5. Uçak kazaları

Plane Crash Info internet sitesi, gerçekleşen uçak kazalarına dair kanıt bildiler yani fotoğraf, ses , video eğer mümkün ise ölen kişilerin son ses kayıtlarına bile ulaşabilirsiniz.

4. Suç İşlenmiş Mekanlar, Perili Evler

Housecreep, cinayet işlenmiş mekanlar, perili evler gibi ürkütücü yerleri kapsamaktadır. Housecreep’te ilginç bir yeri bulabilmek için o olay hakkında kısa bir bilgi yazmanız yeterli olacaktır.

3. İdam Mahkumlarının Son Sözleri 

Texas Adalet Ceza Departmanı, kendi internet sitesinde idam edilen mahkumların, cezalarını ve daha bir çok şeyi paylaşmaktadır. İnternet sitesinin, idam cezası uygulanmış suçlular bölümüne baktığınızda kişinin cezasını, idam saati ve kişisel bilgilerine ulaşabilirsiniz.

2. Dünyanın En Gereksiz İnternet Sitesi

En garip siteler listesinin başında gelebilir. İnsanlar tuvaletini yaptıktan sonra bu sitede paylaşabiliyor. Paylaşılanlar sitedeki diğer kullanıcılar tarafından belirli puanlar veriliyor. Bu siteden sonra son bir site kaldı.

1. Tarihe Geçen En Ürkütücü Site

Uzun süredir böyle dehşet içerikli siteler paylaşılmıyor ya da kullanılmıyordu. Best Gore, öldürülmüş insanların fotoğraflarını yayınlayan bir site. Sitenin sahibi Mark Marek, Kanada’da kamu ahlakı yasalarını ihlal ettiği için tutuklandı.

İnternet Üzerindeki En TUHAF 8 Site

administrator

İlgili Makaleler

1Yorum Yap

Avarage Rating:
  • 0 / 10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir