İnstagram’a Yeni Özellik Geliyor! WhatsApp’tan Özellik Aktarılıyor

İnstagram’a Yeni Özellik Geliyor! WhatsApp’tan Özellik Aktarılıyor

Instagrama Yeni Özellik Geliyor, sosyal medya nın bir numarası Facebook, fazlasıyla popüler bazı platformların da sahibi konumunda bulunuyor. Facebook, şirket içerisinde ki bu platformlara ise birbirine benzer özellikler ekleyebiliyor.

Sosyal medya platformu olan ve milyarlarca kullanıcısı bulunan Facebook, 5 milyardan fazla yüklenen mesajlaşma uygulaması WhatsApp ve 1 milyardan fazla yüklenen sosyal medya platformu olan Instagram’ın da sahibidir.

Sosyal Medya patronunun çok fazla popüler platformu bünyesinde bulundurmasına ise zamanında yapılan doğru yatırımlar ve getirilen doğru özellikler yer almaktadır. Şirket, bir çok popüler platforma sahip olduğu için aralarında özellik aktarımı gerçekleştirebiliyor. Kısa bir süre içinde bir özellik aktarımı daha gerçekleştirilebilir.

İnstagram’a Yeni Özellik Geliyor

Facebook, popüler sosyal medya platformlarına sahip ve bu yüzden WhatsApp, Instagram ve Facebook Messenger içerisinde benzer özellikler görülebiliyor. Şuanda WhatsApp’da olan bir özellik kısa süre içine İnstagram’a gelebilir. Instagram’a gelmek üzere olan bu özellik, WhatsApp’ta da mevcut bulunan ve istediğiniz sohbetlerinizi sabitleyebilme özelliğinin bir benzeri oldu.

Instagram’a gelecek olan yeni özellikle birlikte yorumlar sabitlenebilecek ve sayfa sahipleri, istediği yorumları üste çıkartabilecek. İsterseniz kendi yorumunuzu, istersenizde başkasının yorumunu sabitleyip üste çıkartabilirsiniz.

Bu özellik İnstagram için yeni bir özellik olsa da farklı platformlarda yıllardır olan bir özelliktir. Örneğin Youtube’da kişi videosuna yapılan yorumları sabitleyip en üste çıkartabiliyor.

administrator

İlgili Makaleler

1Yorum Yap

Avarage Rating:
  • 0 / 10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir